Życzenia z okazji Dnia Strażaka

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021, które odbędzie się w najbliższy piątek 23 kwietnia 2021 r. o godzinie 11:00.

Spotkanie dedykowane jest mieszkańcom gminy, którzy mają wątpliwości czy pytania związane z obowiązkiem udziału w Narodowym Spisie Powszechnym.

Podczas spotkania prowadzący pokaże, że wypełnienie formularza nie jest trudne, wyjaśni po co przeprowadzane jest tego rodzaju badanie, a przede wszystkim odpowie na pojawiające się pytania i wątpliwości.

Link do spotkania:

Dnia 12 kwietnia br. w Gąsawie miała miejsce miła uroczystość. Na ręce delegacji LKS Gąsawa przekazane zostały nagrody i stypendia Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego za osiągnięcia sportowe dla juniorek reprezentujących gąsawski Ludowy Klub Sportowy. Uroczystego wręczenia dokonała Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Elżbieta Piniewska, której towarzyszył Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pan Wojciech Szczęsny. Obecni również byli przedstawiciele władz samorządowych Gminy Gąsawa w osobach Wójta Pana Błażeja Łabędzkiego oraz Przewodniczącego Rady Gminy w Gąsawie Pana Mariusza Kazika.

Nagrodzone hokeistki z trenerem i skarbnikiem klubu LKS w obecności Wojewódzkich i Gminnych Władz Samorządowych.

Życzenie z okazji Świąt Wielkanocnych

Logo Programu Regionalnego Funduszy Europejskich, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego, logo Europejskiego Funduszu Społecznego

Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że na terenie naszego województwa realizowany jest od stycznia 2021 r program „Profilaktyka WZW B i C w województwie kujawsko-pomorskim”, w ramach którego można skorzystać z:

• bezpłatnych wykładów/prezentacji na temat profilaktyki i leczenia wzw,
  • bezpłatnych badań diagnostycznych,
  • bezpłatnych szczepień przeciw WZW.

Gorąco zachęcamy do udziału w programie - Wczesne wykrycie choroby prowadzi do jej zahamowania lub całkowitego wyleczenia, a około 90 % pacjentów wcześnie zdiagnozowanych udaje się wyleczyć!

Zachęcamy do wejścia na stronę internetową programu i zapisanie się na wykład/prezentację, udział w której da Państwu szansę na bezpłatne skorzystanie z badań i szczepień przeciw WZW:

stopwzw.pl/dzialania-edukacyjne/

Więcej informacji: www.stopwzw.pl i pod numerem tel. 533 334 851